הסרת כשפים 

כשפים ומאגיה - הם אינם בדיה או בדיחה. גם היום בעידן המודרני, הכשפים הם חלק מעולמנו.  למעשה הכשפים נמצאים כאן משחר ההיסטוריה, ולא עתידים להיעלם מן המציאות שלנו. אפשר לקבל את זה, אפשר שלא, כל אחד ואחת יבחרו במה להאמין. רק זכרו - גם אם לא ניתן לראות דבר מה, אין זה אומר שהוא לא קיים.

רבים ודאי התוודעו לנושא הכשפים מהתקשורת - מסיפור על איזה ידוען כזה או אחר, או משמועות שונות.. צריך להבין – אין עשן בלי אש.

עולם הכשפים הוא כאמור עולם הנסתר מהעין, אך הוא בהחלט קיים ומשפיע על אנשים רבים בחייהם.

חשוב להדגיש כי כמו בכל דבר בחיים, גם בנושא זה יש דרגות וסוגים, יש כוחות חיוביים וכוחות שליליים.

מה זה כישוף?

ברם, כשפים הם שם כולל למצבים ולהשפעות שנגרמים על ידי כוחות רוחניים שאינם טבעיים. יש כשפים כללים, כשפים ממוקדים, כשפים שמתחזקים או נחלשים עם הזמן, כשפים בדרגת חומרה נמוכה או בדרגות חומרה קשות מאוד.

כשפים יכולים להיות הרסניים ביותר עבור האדם, ואף לשבש את גורלו לחלוטין במידה ולא מטפלים בבעיה, בזמן וביסודיות (ותמיד עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא.)


האם כשפים והעיסוק בהם אסור על פי היהדות?

כאן המקום לדייק. מי שבשלב זה עוברת לו בראש המחשבה שעל פי היהדות העיסוק בכשפים הוא אסור, חייב להבין  שהכשפים קיימים בעולמנו משחר ההיסטוריה, הכוחות הללו הינם ממקור הבריאה, ואף מוזכרים לא פעם בתנ״ך ובספרות העתיקה של כל הדתות.

העיסוק במאגיה אכן אסור, אבל הטיפול במאגיה על ידי כלים מכוח הקבלה וסודות הזוהר - בהחלט מותר. אין חושך בלי אור ואין רע בלי טוב.

לרוב המצבים, גם המורכבים ביותר - הם ברי טיפול כאשר הם מטופלים בידיים הנכונות, ובוודאי שצריך לדעת לאבחן נכון ולטפל נכון. 

איך ניתן לדעת בוודאות שהבעיה היא כשפים?  מה עושים עם זה - איך מטפלים?

בטח אתם שואלים את עצמכם - איך אפשר לדעת אם הבעיה או הבעיות איתן אתם מתמודדים הן תוצאה של כשפים? אולי בכלל מדובר בעין הרע? מצב פסיכולוגי? ביש מזל? גורל? ולמי פונים בכלל בביטחון ובאמון אם יש חשד לנוכחות כשפים? חשוב לענות על השאלות הללו לעומקן.

כפי שאדם הסובל מכאב מסוים או בעיה בריאותית שמטרידה אותו - הולך לרופא או לרופא מומחה לאבחון וטיפול, כך גם כאן.

אם כן, במידה ומדובר בהשפעות מאגיות מכיוון כוחות שאינם טבעיים, הדבר יופיע בפירוש בבדיקה.

אם יעלה כי נעשה או נעשים עליו טקסים וכשפים, לא יהיה ניתן לבדוק דבר מעבר. לפני שאפשר יהיה להתקדם לטיפול בנזקים שנגמרו על ידי הכשפים, חובה לבטלם, לנקות את האדם מההשפעות שעליו, ובמקרים מורכבים יותר אף ליצור עבורו הגנה.  אל תטעו - כשפים הם כאמור הרסניים ביותר.

לדוגמה, במידה ונעשה על אדם כישוף להכשילו בדבר מסוים והוא אכן נכשל בו, ביטול הכישוף לא יחזיר הצלחה היכן שכבר נחל הכישלון. ייתכן ובפעולות מתקדמות לאחר ביטול הכישוף וניקוי האדם מההשפעות שהיו, יהיה אפשר לקדם הצלחה מחודשת היכן שהכישלון כבר אירע.

קל יותר להבין אם תחשבו על זה כמו תאונת דרכים - לא עלינו. כאשר רכב מתנגש עם רכב, והפגושים מתנגשים ונפגעים, עצם הרחקת הרכבים האחד מהשני לא מעלים את הנזק שכבר נגרם כתוצאה מההתנגשות. כמובן שרק לאחר הפרדת כלי הרכב המעורבים בתאונה ניתן יהיה לתקן את הנזק שנגרם לכל אחד מהצדדים. גם כאן נדרשת עבודה.

מידת החומרה, היקף הטיפול בבעיה ומורכבות תיקון מצבו של האדם אשר נפגע מפעולות כשפים, משתנה ממקרה למקרה.

אל לכם להאמין לכל אדם הטוען כי הוא מתמחה בטיפול בכשפים. מדובר בתחום מורכב ביותר. שרלטנים לא חסרים בכל תחום, ועל אחת כמה וכמה בתחום העיסוק הרוחני.

התנהלות חובבנית, יצירת בהלה, חזיונות קשים ומטרידים והצעות שונות ומשונות הם סימני אזהרה מובהקים!

במידה ואתם חושדים ומוטרדים מהספק - אין ספק.  בואו לבדוק מה קורה אתכם.

ייתכן ואין כלל בעיה ומדובר בעניין בר חלוף, ייתכן ויש עניין של עיכוב או חסימה, אולי עין הרע או הפרעה אחרת, או שייתכן ואכן מדובר בכשפים.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.