ייעוץ אישי \ עסקי

החיים אינם פשוטים. המציאות הולכת ונהיית מאתגרת יותר ויותר. לא קל למצוא זוגיות ואהבה, קשה להתחתן ולהקים משפחה, מאתגר מאוד לשמור על הנישואין והבית, אנשים מתמודדים עם קשיים בפרנסה, קושי להצליח בעסקים, קשיים ומורכבות בתוך המשפחה, ואז מגיעות ההשפעות של העידן המודרני אשר פוקדות את מרבית האוכלוסייה, כגון חרדות, דיכאון וסטרס.

במסגרת ייעוץ אישי עם רזיאל, תעברו מספר שלבים ותקבלו ליווי צמוד, מכיל מבין ומסור.  יחד אתו, תוכלו לעבור דרך במסלול הנכון להשגת המטרות שלכם, ליצירת שינוי משמעותי, לצמיחה ולהתפתחות חיובית.
הייעוץ האישי / עסקי עם רזיאל כולל:כל מקרה לגופו וכל אדם / בעל עסק מקבל ייעוץ בהתאם למצבו. הייעוץ נוגע לכל תחום רלוונטי עבור האדם, ופותר באופן יסודי מצבים סבוכים ומורכבים בפן האישי או העסקי.

ברמת הייעוץ האישי, רזיאל עוזר להמון נשים וגברים בפן האישי, הזוגי והמשפחתי ופותר מצבים אישיים ומשפחתיים סבוכים.

ברמת הייעוץ העסקי, הוא מסייע לעשרות עסקים לעלות על דרך המלך ולהפוך עסק מדשדש או עסק במצב בעייתי לעסק מצליח, ומכוון עשרות בעלי עסקים מצליחים להתקדם ולשגשג אף יותר.

רזיאל מגיע לייעוץ האישי עם בקיאות יוצאת דופן בתורת הקבלה ובאימון אישי, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, כלים שפיתח והוכחו כיעילים ביותר, לב רחב והמון סבלנות. כל אלה ועוד הובילו אותו ואת לקוחותיו לאינספור ניסים והצלחות. זה מצליח ועובד לאורך שנים.

מבחן התוצאה מדבר. רזיאל כאן כדי לעזור לכם להגיע ממצב של שאלות ובעיות למצב של תשובות ופתרונות, הגשמה עצמית והצלחה בכל תחום שהוא – אישי או עסקי.
לקביעת תור עם רזיאל, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.