משרד הגישור המוביל בישראל לגישור גירושין

משרד הגישור המוביל בישראל לגישור גירושין

גירושין הם תהליך מאתגר מבחינה רגשית שמוביל לרוב למאבקים משפטיים מרים, שעלולים להזיק לשני הצדדים ולילדיהם. הגישור מציע פתרון ידידותי יותר ליישוב סכסוכים ולהשגת הסדר הוגן. משרד הגישור המוביל בישראל לגישור גירושין מעניק שירותים מקצועיים ומלאי חמלה על מנת לסייע לזוגות לנווט את תהליך הגירושין בשלווה. במאמר זה נעמוד על יתרונות הגישור, על תפקידו של משרד הגישור המוביל וכיצד הגישור יכול לסייע לכם במהלך גירושין.

יתרונות הגישור

גירושין הם תהליך מורכב וטעון רגשית שמוביל לרוב לרגשות של כעס, טינה ותסכול. הגישור מציע מספר יתרונות שיכולים להפוך את התהליך לניהול יותר ופחות מלחיץ עבור שני הצדדים. חלק מהיתרונות של גישור כוללים:

סודיות

גישור הוא תהליך חסוי המאפשר לזוגות לדון בנושאים רגישים בסביבה פרטית ובטוחה. בניגוד להליך בבית משפט, שבו פרטי הגירושין נמצאים ברשומות ציבוריות, ישיבות הגישור הן חסויות, ולא ניתן להשתמש בפרטי הדיונים נגד אף אחד מהצדדים בבית המשפט.

חסכוני

גישור לרוב משתלם יותר מהליכי גירושין מסורתיים. שכר הטרחה יכול להצטבר במהירות, וככל שהמאבק המשפטי ארוך יותר, כך הוא הופך להיות יקר יותר. גישור יכול לעזור לזוגות לחסוך זמן וכסף על ידי פתרון סכסוכים בצורה יעילה יותר.

שליטה על התוצאה

גישור מציע לזוגות שליטה רבה יותר על תוצאות הגירושין שלהם. במקום להשאיר את תהליך קבלת ההחלטות בידי שופט, זוגות יכולים לעבוד יחד כדי למצוא פתרונות שמתאימים לשני הצדדים. זה יכול להביא להסכם משביע רצון ולאורך זמן.

לחץ מופחת

גירושין הוא תהליך מלחיץ שיכול לגבות מחיר משני הצדדים מבחינה רגשית ופיזית. גישור יכול לסייע בהפחתת הלחץ הקשור לגירושין על ידי מתן סביבה תומכת המעודדת שיתוף פעולה ושיתוף פעולה.

תפקיד משרד הגישור המוביל

משרד הגישור המוביל בישראל לגישור גירושין מעניק שירותים מקצועיים ומלאי חמלה על מנת לסייע לזוגות לנווט את תהליך הגירושין בשלווה. למשרד צוות מגשרים מנוסה אשר הוכשר ביישוב סכסוכים ובעלי הבנה עמוקה של מערכת המשפט בישראל. המגשרים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם זוגות כדי לזהות אזורי סכסוך ולעזור להם למצוא פתרונות שמתאימים לשני הצדדים.

משרד הגישור המוביל מציע גם מגוון שירותים לסיוע לזוגות בתהליך הגירושין, לרבות:

ייעוץ לפני גירושין

המשרד מעניק ייעוץ לפני גירושין על מנת לסייע לזוגות להתכונן להליך הגישור. פגישות הייעוץ עוזרות לזוגות להבין את יתרונות הגישור, לזהות תחומי קונפליקט ולפתח אסטרטגיות לפתרון בעיותיהם.

פגישות גישור

המשרד מקיים פגישות גישור בהן זוגות יכולים לעבוד עם מגשר לפתרון המחלוקות ביניהם. המגשרים עברו הכשרה לאפשר שיחות פוריות ולעזור לזוגות למצוא מכנה משותף.

ייעוץ לאחר גירושין

המשרד מספק ייעוץ לאחר גירושין כדי לסייע לזוגות לנווט את אתגרי החיים לאחר הגירושין. פגישות הייעוץ עוזרות לזוגות להסתגל לנסיבותיהם החדשות ולפתח אסטרטגיות להורות משותפת ולהתקדם.

כיצד גישור יכול לעזור לך במהלך גירושין

גישור יכול לעזור לך במהלך גירושין בכמה דרכים. הנה כמה מהדרכים שבהן גישור יכול להועיל לך:

הימנע ממאבקים משפטיים

גישור יכול לעזור לך להימנע ממאבקים משפטיים יקרים וגוזלים זמן. בעבודה מול מגשר מוסמך ניתן למצוא פתרונות שמתאימים לשני הצדדים, שיכולים למנוע את הצורך בהליך בבית המשפט.

הפחתת מתח

גישור יכול לסייע בהפחתת הלחץ הקשור לגירושין על ידי מתן סביבה תומכת המעודדת שיתוף פעולה ושיתוף פעולה.

הגן על הפרטיות שלך

גישור הינו תהליך חסוי המאפשר לדון בנושאים רגישים בסביבה פרטית ובטוחה. זה יכול לעזור להגן על פרטיותך ולהבטיח שהמידע האישי שלך לא יפורסם לציבור.

שימור מערכות יחסים

גישור יכול לעזור לשמר מערכות יחסים על ידי מתן תהליך ידידותי יותר לפתרון מחלוקות. זה חשוב במיוחד עבור זוגות עם ילדים, שכן זה יכול לעזור להם לשמור על מערכת יחסים הורות משותפת בריאה לאחר הגירושין.

להשיג הסדר הוגן

גישור יכול לעזור לך להגיע להסדר הוגן בכך שהוא מאפשר לשני הצדדים לעבוד יחד כדי למצוא פתרונות שמתאימים לשניהם. זה יכול להביא להסכם משביע רצון ולאורך זמן.

גירושין הם תהליך מאתגר, אבל זה לא חייב להיות מאבק משפטי מר. הגישור מציע פתרון ידידותי יותר ליישוב סכסוכים ולהשגת הסדר הוגן. משרד הגישור המוביל בישראל לגישור גירושין מעניק שירותים מקצועיים ומלאי חמלה על מנת לסייע לזוגות לנווט את תהליך הגירושין בשלווה. בעבודה עם מגשר, תוכלו להימנע ממאבקים משפטיים, להפחית מתח, להגן על פרטיותכם, לשמר מערכות יחסים ולהגיע להסדר הוגן. אם אתם שוקלים להתגרש, שקול גישור כאלטרנטיבה שלווה יותר להליכי גירושין מסורתיים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.