גישור זוגי | משפחתי | צוואות, דיני ירושות ועוד

תפקיד המגשר הזוגי נחלק לשניים – האחד לעזור לבני הזוג להתגבר על משבר בדרך לשלום בית תוך יצירת בסיס הסכמות מחודש ומשותף, והשני הוא להקל על פירוק הנישואין על ידי הגדרה מחודשת של בני הזוג כפרטים, ופירוק נבון של חייהם הכלכליים והרגשיים המשותפים על מנת שיוכלו להתקדם בחייהם בנפרד.

במקרים רבים הליך הגישור אף מסייע להגעה לשלום בית ולהסכמה שלא להמשיך לגירושין, אך לא בהכרח. תהליך הגישור אף מסייע לתהליך גירושין ידידותי לטובת שני הצדדים ומשפחתם, עם חיסכון משמעותי בעלויות רבות ובעוגמת נפש.

כמגשר זוגי, רזיאל עוז עובד בשיתוף פעולה אישי והדוק עם שני בני הזוג וזאת כדי לזהות בעיות ולמצוא פתרונות יצירתיים באופן אובייקטיבי ואינטואיטיבי, מבלי לנקוט דעה כלשהי או לקחת צד.

ישנם מקרים בהם העצה הנבונה וההנחיות של מגשר זוגי יכולות לעזור לזוגות להתמודד לפני, במהלך ואחרי, תהליך הגירושין.

קשרים זוגיים ומערכות נישואין בפרט הם עבודה מתמשכת, הדורשת חשיבה מחודשת, הבנה, הכלה, התאמות, פשרה ותחזוקה לאורך זמן.

ככל שבני הזוג מתפתחים ומשתנים, גם מערכת היחסים משתנה. לפעמים השינויים גורמים ללחצים ולפערים במערכת היחסים.

רק אתם יכולים לקבוע אם כדאי לשמור על מערכת היחסים שלכם להמשך, ובמידה ומדובר במקרה לא פתיר, ההחלטה אם להיפרד יפה ובשלום היא בידיכם.

במידה ואתם זקוקים לעזרה והכוונה של גורם מתווך – גישור זוגי מקצועי הוא בוודאי הדרך הנכונה עבורכם.
גישור עסקי ויישוב סכסוכים

רזיאל עוז עוסק בגישור עסקי כבר שנים והוא בעל ניסיון רב בניהול הליכי גישור ויישוב סכסוכים במגזר העסקי. הרעיון העומד מאחורי הפניה להליך גישור ההתמקדות במקור ובעיקר הסכסוך.

הליך הגישור נעשה במסגרת סכסוכים מסחריים והן כליווי עסקאות במגוון תחומים.
ליבת הסכסוך הוא מכלול הנושאים אשר נדרש למצוא להם פתרון, במהלך הליך הגישור, כדי לפתור את המצב המורכב באופן אפקטיבי.

המטרה היא יישוב הסכסוך והגעה לפשרה הולמת לשביעות רצון הצדדים המעורבים תוך חסכון בזמן, חסכון עלויות ועם כמה שפחות עוגמת נפש.

רזיאל עוז עובד בשיתוף פעולה שוטף עם לשכת עורכי הדין, ויחד עם עורכי דין רבים המובילים בתחומם. כך הוא נותן מענה בהתאמה אישית לצד ליווי מקצועי מקיף לאנשי עסקים וחברות בסדרי גודל שונים.

רזיאל כמגשר מומחה, ממקד ומאתר כבר בשלב מוקדם של הליך הגישור העסקי את לב המחלוקת. כמו כן, במידה הסכסוך מחייב גורם מתחום מומחיות מסוים ניתן לצרף לגישור מומחה בתחום האמור. כך למשל אם עיקר הסכסוך הוא על רקע פיננסי, ניתן לשלב בתהליך הגישור העסקי רואה חשבון או יועץ פיננסי.

היתרונות בגישור עסקי

התועלת בשיטת הגישור העסקי היא בכמה מספר מישורים. ההליך המקצועי חוסך הרבה מאוד זמן, כסף ועוגמת נפש לכל הצדדים. מדובר בחסכון הן בעלויות משפטיות, במשאבי ניהול ובשכ"ט לגורמים מקצועיים שונים.

יישוב סכסוכים בהליך גישור עסקי מפחית את השלכות המצב למינימום ואף משאיר דלת פתוחה להמשך שיתוף פעולה עסקי ומסחרי פורה בין הצדדים בעתיד.

למי מתאים הליך גישור עסקי

גישור עסקי מתאים לגישור בין אנשי עסקים, גישור בין שותפים, גישור בין בעלי מניות בחברה / תאגיד /ארגון או גישור בין צדדים למיזם משותף. ההליך מתאים גם במקרים של פירוק חברות.

ברם, הליך גישור עסקי מתאים לכל מי שמבקש לפתור סכסוכים, בעיות או אי הבנות וחוסר הסכמה בעסק או בעניינים עסקיים - מסחריים ככלל - בדרכי גישור ופשרה ובאופן מהיר ויעיל.

הגישור מתאים ביותר למצבים בהם הצדדים מבקשים להגיע לפתרון תוך הימנעות נקיטת צעדים משפטיים.לקביעת תור עם רזיאל, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.